Cemiyet


YOLBULAN BAŞTUĞ METALURJİ AKDENİZ BASININI BULUŞTURDU

 

Yolbulan Baştuğ Metalurji Akdeniz Basınını Buluşturdu

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermekte olan Yolbulan Baştuğ Metalurji Tanıtım ve İletişim Sorumlusu MED İletişim Başkanı Necdet Alkandemir, “Yolbulan Baştuğ Metalurji ile çalışmaya başladığımız günden bugüne Kurumsal Kimlik altyapısından, markanın sektörel söylemlerine kadar uzanan birçok yeniliğe ve değişime imza attık. Bunu bir yeniden doğum olarak tanımlayabilirsiniz. Gerek müşterimizden, gerekse onun paydaşlarından ve en çok da çalışanlardan bizi son derece mutlu eden geri dönüşler aldık” dedi.

Hasan Beyin Takdire Şayan Azim ve Gayreti

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanlığı ile birlikte Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını sürdüren Mevlüt Yeni de, MED İletişimin davetlisi olarak Osmaniye’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Emekli olmasına rağmen basından kopamadığını vurgulayan Başkan Yeni, “Osmaniye Önder Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hasan Bölük Beyle, yaklaşık 20 yıl önce Tercüman Gazetesi’nin Antalya Temsilcisi iken birlikte çalıştık. Onun takdire şayan disiplinli çalışması, azim ve gayreti kendisini Haberde ÖNDER Gazetesi ve YENİSES Dergisi’nin Patronu konumuna taşıdı. Birlikte çalıştığımız başarı dolu o günlerin tatlı hatıralarını unutamıyorum. İl dışında oldukları için Hasan Beyi göremedik, ama gönlümüz hep kendileriyle oldu. Buradan kendilerine selamlarımı, sevgilerimi ve başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.

Lokomotif Firma Yolbulan Baştuğ

Türkiye demir çelik sektörünün lokomotif firmalarından Yolbulan Baştuğ Metalurji’nin Tanıtım ve İletişim Departmanı, basın mensupları için bir iftar yemeği düzenledi. Osmaniye Büyük Otel’de gerçekleşen etkinliğe; Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanlığı ile birlikte Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını sürdüren Mevlüt Yeni, Osmaniye Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir, Adana Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Abid Vanlı, Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan ve Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Adnan Taraşlı, Önder Gazeteciler Cemiyeti, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti ve Akdeniz bölgesinin basın mensupları katıldı.

Dostluğumuzun Temelini Atmak İstedik

Yolbulan Baştuğ Metalurji Tanıtım ve İletişim Sorumlusu MED İletişim Başkanı Necdet Alkandemir, davete katılan tüm basın mensuplarına teşekkür ederek, Yolbulan Baştuğ Metalurji ile birlikte yürüttükleri çalışma sürecini anlattı. Alkandemir, “Yaklaşık 20 yıldır iletişim, medya ve reklam sektöründe çalışıyoruz. Bu akşam önce kalemlerden başlayıp sizlerle tanışmayı, sohbet etmeyi ve bundan sonraki dostluğumuzun temelini atmak istedik. Bu yeniden yapılanma sürecinin başlangıç stresi hafifledikçe, daha da rahatladık, artık yapılanmamızda destek olan bizi her daim eleştiri ve övgüleriyle motive eden siz değerli kalemlere, düşünce insanlarına ve Osmaniye’de emeğimizi paylaşan her kurum ve yapıya daha layıkıyla vakit ayırabileceğimiz günlere ulaştık. Dostluğunuza ve samimi katılımınıza tekrar teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı da kutluyorum” diye konuştu.