Cemiyet


BAŞKAN TUNA’DAN BAŞKAN BÖLÜK’E PLAKET

 

Başkan Tuna’dan Başkan Bölük’e Plaket

Mersin Merkez İlçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Haberde Önder Gazetesi’nin 1000’inci sayısına ulaşması nedeniyle Gazetenin İmtiyaz Sahibi Hasan Bölük’ü kutlayarak bir plaket verdi. Üzerinde, “Sayın Hasan BÖLÜK; Haberde Önder Gazetesi İmtiyaz Sahibi/ İnsanlığı fikir, değer, bilgi ile aydınlatan ilkeler ve Türk Milletinin örf, adet, gelenek, görenek ve kültür değerlerini yansıtan, insanlığın yaşam kalitesini yükselten Haberde Önder Gazetesi’nin 1000. sayıya ulaşmasından dolayı kutlar, saygılar sunarım. Hamit Tuna/ Mersin Toroslar Belediye Başkanı” yazılı plaketi Gazetemizin Muhabiri Cumali Temiz’e teslim eden Başkan Tuna, gazetenin başarılı yayın hayatının devamını diledi. Haberde Önder Gazetesi’nin doğru, gerçek ve yerinde haberler yapan bir yayın kuruluşu özelliğini taşıdığını belirten Belediye Başkanı Hamit Tuna, kültürel mirasın genç nesle aktarılması yönünde yaptığı yayınlarla da önemli bir rol üstlendiğine vurgu yaptı.

Başkan Tuna: “Haberlerden ve Makalelerden İstifade Ediyoruz”

Başkan Tuna, tebrik mesajında ayrıca şunları söyledi; “Haberde Önder Gazetesi; gerçekçi haberler yapan, hiçbir yapıdan etkilenmeyen, kendi özgür iradesini ortaya koymak suretiyle doğru haber yapan bir yayın politikası izliyor. Biz de yıllardır gazetenin takipçiliğini yapıyoruz. Gerek Haberde Önder Gazetesi ve gerekse de yayın kuruluşlarınız arasında yer alan Yenises Dergisi; Hem gelenekten geleceğe kültür mirasımızın taşınması yönünde hem de araştırmacılık anlamında ilimin ve bilimin ışığında özellikle üniversitelerdeki hocalardan almış oldukları doğru bilgileri doğru bir şekilde kamuoyuna aktarıyor. Bizler de hizmetlerimizde bu sağlıklı haberlerden ve makalelerden istifade ediyoruz.

Nice Bin, Onbin ve Yüzbin Sayılara

Usta Gazeteci Hasan Bölük Bey’in himayesinde, doğru muhabirlerin gayretli çalışmaları da gazetenin değerine ayrı bir anlam katıyor. Hazır haber değil, gezen, yerinde gören ve adeta Türkiye’yi bir seyyah gibi dolaşarak bu güzel bileşke haberleri bir araya getiren değerli muhabir arkadaşlarımızı ve gazeteye emek veren tüm çalışanları da tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. 1000’inci sayısına ulaşan bu değerli gazetemizin nice bin sayılara, 10 bin ve 100 bin sayılara ulaşmasını diliyorum. Sizin nezdinizde başta Gazetenin İmtiyaz Sahibi Sayın Hasan Bölük Bey’i ve tüm çalışanlarını kutluyorum.”