Cemiyet


BAŞKAN BÖLÜK'E TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Şehir İçi Birlik’ten Başkan Bölük'e Teşekkür Plaketi

 

 

 

Osmaniye Şehir İçi Halk Otobüsleri Birlik Kooperatifi Başkanı Selahattin Erdoğan ve Yönetim Kumlu Üyeleri Osmaniye Önder Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Haberde Önder Gazetesi ile Yenises dergisi İmtiyaz Sahibi Hasan Bölük Bey'e Teşekkür Plaketi verdi.

Başkan Selahattin Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Haberde Önder Gazetesi merkezini ziyaret ederek, Haberde Önder Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi ve aynı zamanda ÖGC Başkanı Hasan Bölük Bey'e takdim edilmek üzere, üzerinde Sayın Hasan Bölük Haberde Önder Gazetesi İmtiyaz Sahibi,"Osmaniye’mizin ve Kooperatifimizin tanıtımına vermiş olduğunuz katkılardan dolayı şükranlarımı sunarım. Sefahattin Erdoğan Koop. Başkanı" yazılı Teşekkür Plaketi'ni Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Aksoy'a verdi.

Yıllardır Haberde Önder Gazetesi ve Yenises Dergisi'ni abone olarak yakından ilgiyle takip ettiklerini belirten Kooperatif Başkanı Selahattin Erdoğan, "Osmaniye'den Türkiye'ye ve Türk Dünyasına ilkeli, seviyeli ve tarafsız yayın yapan her iki basın organımızın patronu Hasan Bölük Beye Osmaniye'mizin tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımına katkı ve destek verdikleri, ayrıca kooperatifimizin faaliyetlerine yer verdikleri için yürekten teşekkür ediyoruz" dedi.