Cemiyet


MHP’den ÖGC’ye Ziyaret

MHP’den ÖGC’ye Ziyaret

 

MHP Osmaniye İl Başkanı Murat Kanlı ve yönetimi, Önder Gazeteciler Cemiyeti “ÖGC” Başkanı Hasan Bölük’ü makamında ziyaret etti. Haberde ÖRDER Gazetesi ve YENİSES Dergisi’nin de İmtiyaz Sahibi olan ÖGC Başkanı Hasan Bölük’e verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eden MHP İl Başkanı Kanlı, “Tanıtıma ihtiyacı olan Osmaniye’yi basın ve yayın organlarıyla Türkiye’ye ve dünyaya tanıtan ve bizim faaliyetlerimizi kamuoyuna yansıtan, bunun yanında Osmaniye Amatör Ligine üstün katkı sağlayan ve renk katan Hasan Başkana teşekkür ediyoruz. Yıllardır basınla iç içe olan ve amatör futbolun içinden gelen birisi olarak, verilen bu kaliteli ve seviyeli hizmeti takdirle karşılıyoruz ve her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Çalışmalarınızda başarınızın devamını diliyoruz” dedi. MHP İl Teşkilatının kendilerini ziyaret etmelerinden ziyadesiyle memnun kaldıklarını belirten ÖGC Başkanı Hasan Bölük de, partilerin ülkeye ve millete hizmet için var olduklarını söyleyerek, basın olarak yapılan güzel hizmetlerin ve etkinliklerin her zaman yanında olduklarını ve bunları kamuoyuna yansıtmaktan zevk aldıklarını ifade etti.

ÖGC Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Bölük, Asbaşkan Mehmet Aksoy, Genel Sekreter Ali Keskin, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Metin ve Bahattin Kurnaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette, MHP İl Başkanı’nın yanı sıra Başkan Yardımcıları Müslüm Durgaz ve Mustafa Karaevren, Sekreter Hüseyin Demirdelen ve Ökkeş Dündar, Muhasip Hüseyin Akgül, Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Kundakçı, Ali Dağdelen, Fatih Rüştü Güçlü, İrfan Köken ve Mehmet Yıldırım isimlerinden oluşan kalabalık bir heyet yer aldı.

Başkan Kara Yüz Akımız

Karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette, Osmaniye’nin kalkınması, belediyenin hizmetleri ve İlin bir profesyonel futbol takımına olan ihtiyacı üzerinde duruldu. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin memleketi Osmaniye’de siyaset yapmanın kendilerine büyük bir sorumluluk yüklediğini belirten İl Başkanı Ecz. Murat Kanlı, basının kendilerini bilgilendirmesinden ve uyarmasından memnun kalacaklarını vurgulayarak, “Bizim göremediğimiz hatalarımızı ve eksikliklerimizi bildirmenizden memnun oluruz. Hatalarımızı gidermemize ve eksikliklerimizi tamamlamamıza vesile olacağınız için sizlere müteşekkir oluruz. Osmaniye’de siyasetin çıtasını yükseltmek istiyoruz. Bir dönem aradan sonra tekrar bırakmamak üzere kazandığımız belediye başkanlığını en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. MHP’li Belediye Başkanımız Kadir Kara’nın belediyecilik tecrübelerine ve yıllardır planladığı hizmet projelerine güveniyoruz. Güzel hizmetler sunarak yüzümüzü ak edeceğine inanıyoruz. Bir dost olarak, gördüğünüz aksaklıkları ve önereceğiniz tekliflerinizi başkanımıza iletir ve daha iyi hizmet vermemiz için vereceğiniz desteğe teşekkür ederiz” diye konuştu.

Basında Önder, Sporda Lider

Osmaniye 1. Amatör Ligin Lideri Önderspor’un da Başkanlığını yürüten Spor Adamı Hasan Bölük Beyin futbol alanındaki başarısını da yakından takip ettiklerini ve yürekten desteklediklerini belirten MHP İl Başkanı Murat Kanlı konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Futbolun toplumun ortak paydalarından birisi olduğuna inanıyoruz. Gençlerin kötü alışkanlıklardan korunması yanında dinamik ve zinde olmalarını sağlayan spor faaliyetleri hem sporcuları hem de izleyenleri olumlu yönde etkiliyor. Devletin ve belediyenin görevi olan sağlıklı bir neslin yetişmesi için emeğini, sermayesini ve mesaisini harcayan Sevgili Başkanımız Hasan Bölük Beyin yanındayız. Belediye başkanımızın seçim çalışmaları döneminde Osmaniye’ye bir profesyonel takım kazandırma sözünün arkasındayız ve destek vermesini sağlayacağız. Hem MHP Teşkilatı hem de Belediye olarak Basında Önder ve Sporda Lider olan Önder Grubunu desteklemek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz” dedi.