Cemiyet


ÖGC BAŞKANI BÖLÜK GÜVEN TAZELEDİ

ÖGC Başkanı Bölük Güven Tazeledi

Osmaniye Önder Gazeteciler Cemiyeti’nin, 4. Olağan Genel Kurulu toplantısında başkanlığa yeniden Hasan Bölük seçildi. Önder Gazeteciler Cemiyeti (ÖGC) Hizmet Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen 4. Olağan Kongreye, 38 üyenin 33’ü katılarak başkanlığa yeniden Hasan Bölük’ü seçti. ÖGC Başkanı Hasan BÖLÜK, Genel Kurula katılan delegelere, kendilerine duyulan güven için teşekkür etti.

Seçim Tek Liste Halinde Yapıldı

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından divan başkanlığına Osmaniye Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Turunç seçilirken, katipliklere ise; Şenol Öztürk ve Bahattin Kurnaz seçildiler. Gündemin 4. Maddesi gereğince; Yönetim Kurulu Faaliyet ve Hesap Raporları Başkan Yardımcısı Mehmet Aksoy tarafından okunarak, üyeler tarafından kabul edildi. Daha sonra Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri seçimine geçildi. Hasan BÖLÜK’ün Başkanlığında tek liste halinde yapılan seçimde, gizli oy, açık tasnif usulü yapılan oylama neticesinde, oy kullanan 33 üyeden 33 üyenin oyu ile yeni yöneticiler seçildi.

Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu

Osmaniye Önder Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hasan Bölük’ün yeniden başkan seçildiği 4. Olağan Genel Kurulu'nda; Mehmet Aksoy Başkan Yardımcılığına, Bahattin Kurnaz Sekreterliğe, Şenol Öztürk Muhasipliğe seçilirken, Ahmet Metin, Mustafa Karagöz ve Ercan Doğan da yönetim kurulu asil üyeliklerine seçildiler. Yedek Üyeliklerde ise; İrfan Kaycı, Osman Karaçıkay, Cumali Temiz, Hakan Çelik, Ali Temiz, Aşkın Sönmez ve Hamdi Gökçen seçildiler. İbrahim Bayrak’ın Denetleme Kurulu Başkanı seçildiği kongrede; Asil üyeliklere Bayram Şimşek ve Ali Akbaba seçildi. Alperen Torun, İlkben Gökçen Bukan ve Ayşe Zulah Güloğlu ise yedek üyeliklere seçildiler.

Güven Tazeleyen Başkan Bölük’ten Teşekkür

Divan Başkanı Osman Turunç, “4. Genel Kurulun Önder Gazeteciler Cemiyetine, Osmaniye’mize, Türk Milletine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Üyeler tarafından sevilen ve kendisine tam güven oyu verilen Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Bölük Beye ve üyelere başarılar diliyorum. Kongrenin olgun bir seviyede ve sağlıklı bir şekilde tamamlanmasına sevindim” diye konuştu. ÖGC Başkanı Hasan BÖLÜK de, Genel Kurula katılan delegelere, kendilerine duyulan güven için teşekkür etti.

Osmaniye Önder Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hasan BÖLÜK ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Aksoy, Mustafa Karagöz, Ahmet Metin, Bahattin Kurnaz, Şenol Öztürk ve Ercan Doğan

ÖGC 3. OLAĞAN GENEL KURULU İÇİN TIKLAYIN